Strona główna

niedziela, 16 czerwca 2013

To był bardzo dobry tydzień

Padam, padam, padam... aż chciałoby się zaśpiewać piosenkę Edith Piaf, choć niekoniecznie w jej oryginalnym kontekście. To były bardzo pracowite dwa tygodnie, choć szczególnie ten nazwałabym nie tyle uciążliwym co wymagającym. Widać to zresztą na blogu, gdzieś ostatni post pojawił się- jak dla mnie- wieki temu. Niemniej ten czas spędziłam dosyć pożytecznie, jestem wypompowana, ale jednocześnie naładowana pozytywną energią. Może na początku czerwca byłam przerażona tym, co miało nadejść, jednak teraz spoglądam na cały ten wysiłek z dużą dozą życzliwości, całkiem zadowolona z włożonej pracy.

Taaaaaa, a w środku tygodnia wyglądałam tak
Wiem, że pewnie i tak większość tego postu po prostu nie przeczyta, może jacyś stali czytelnicy tęskniący za moją obecnością w blogosferze (hahaha, ale sobie dosłodziłam), jednak przynajmniej dla mnie będzie to zobowiązujące. Mam sporo pomysłów na nowe notki, chcę trochę nadrobić zaległości, co nie oznacza, że będę do końca czerwca żyć przeszłością, bo i mam w zanadrzu tematy takie bardziej na czasie. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć sobie odbiorców, bo w ostatniem czasie, jeszcze przed przerwą czułam pewien niedosyt w tej kwestii, miałam wrażenie, że cały mój wysiłek idzie na marne skoro i tak nikt tego nie czyta. Wczoraj dopadła mnie nawet myśl, żeby skoczyć z tym wszystkim, skoro jestem w stanie zrobić inne, pożyteczne rzeczy, kiedy nie bloguję, jednak na tę chwilę (czytaj dzisiaj), jak wyżej wspomniałam, mam ochotę podjąć się nowych tematów, zobaczę jak mi z tym pójdzie.

Miłej resztki niedzieli, ja się dzisiaj lenię od rana (czyli odmóżdżam się blogami i nadrabiam zaległości na You Tube) ;).

9 komentarzy:

 1. Gratuluję powodzenia w działaniu, cokolwiek robiłaś (:
  Czekam na nowe wpisy ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpoczynek w takiej sytuacji jak najbardziej zasłużony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, potem okazało się, że to jeszcze nie był czas na odpoczynek ;)

   Usuń
 3. rozumiem Cię doskonale :** no i czekam ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty masz przynajmniej jakieś wytłumaczenie, ja zabieram się do dwóch wpisów od dłuższego czasu, ale pojawia się problem z zorganizowaniem się. Czekamy!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...