Strona główna

poniedziałek, 1 lipca 2013

Coraz piękniejsza, czystsza skóra. Essence Pure skin

Pośród tych wszystkich nowości pojawiła się maleńka zapowiedź produktów, które w sierpniu dołączą do serii Pure skin. Raczej mało znaczące i nudne (znowu BB krem?), ale nie byłabym sobą gdyby się tu nie pojawiły ;).

Matujący żel- krem przeciw błyszczeniu | Anti-shine mattifying gel cream


Łagodny i delikatny: ultra lekki matujący żel- krem przeciw błyszczeniu jest idealny dla wrażliwej skóry dzięki jego właściwościom równoważącym i kojącym. Antybakteryjna formuła oczyszcza pory, matuje cerę i aktywnie walczy z wypryskami i zaskórnikami. Beztłuszczowy, pozbawiony parabenów i substancji zapachowych żel-krem z kompleksem Clearderm sprawia przyjemne wrażenie na skórze i wchłania się naprawdę szybko. Po prostu nałóż go rano i wieczorem, a zostaniesz nagrodzona gładką i rozpieszczoną cerą. Skuteczność potwierdzona dermatologicznie.

BB krem | Anti-spot BB cream


Nowy BB krem z popularnej serii Pure skin niezawodnie walczy z wypryskami, zaskórnikami i zaczerwienieniem. W tym samym czasie zakrywa niedoskonałości skóry bez zatykania porów. Wielofunkcyjny krem z kompleksem Clearderm jest długotrwały i nadaje skórze gładkość- dla wspaniałego i promiennego wyglądu. Dostępny w jednym, uniwersalnym kolorze z SPF 10 do wszystkich rodzajów skóry. Skuteczność potwierdzona dermatologicznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...